Năsui (USR): Continuarea guvernului Bolojan, cel mai probabil scenariu
[Ecopolitic] 26/06/2026
Deputatul USR Claudiu Năsui avertizează că nici varianta unui guvern minoritar PNL-USR-UDMR, nici cea a unui executiv monocolor PSD nu ar strânge suficiente voturi în Parlament, motiv pentru care menținerea Cabinetului Bolojan rămâne, în opinia sa, scenariul cel mai probabil, scrie (…)
Alte articole din Ecopolitic
Liderul PNL București, Sebastian Burduja, consideră că negocierile (…)
[Ecopolitic] - 26/06/2026
Comisia Europeană a anunțat vineri, în marja reuniunii Consiliului (…)
[Ecopolitic] - 26/06/2026
Guvernul moldovean continuă să simplifice interacțiunea (…)
[Ecopolitic] - 26/06/2026
Valoarea plăţilor efectuate din Programul Naţional de Redresare şi (…)
[Ecopolitic] - 26/06/2026
Decizia Comisiei Europene privind Banca de Investiţii şi (…)
[Ecopolitic] - 26/06/2026
Bucureștenii sunt avertizați să se pregătească pentru mai multe (…)
[Ecopolitic] - 26/06/2026
În cazul unui accident rutier grav, mașinile dotate cu sistemul (…)
[Ecopolitic] - 26/06/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY