Se schimbă distanța minimă la care se pot amplasa păcănelele în Oradea. Consilierii locali au respins autorizarea unor săli de joc
[Bihon] 25/06/2026
La solicitarea Direcției Poliției Locale, consilierii locali orădeni au aprobat două modificări la regulamentul privind funcționarea sălilor de jocuri pe raza municipiului.
Alte articole din Bihon
Doi părinți din zona Beiușului au fost trimiși în judecată de (…)
[Bihon] - 26/06/2026
Acțiunile sunt derulate începând de vineri, 26 iunie.
[Bihon] - 26/06/2026
„Atelierul aerului” este un spectacol educativ și interactiv (…)
[Bihon] - 26/06/2026
Expoziția retrospectivă „Clipe” reunește 56 de fotografii care (…)
[Bihon] - 26/06/2026
Trei bărbați, de 24, 27 și 53 de ani, cu toții din Ortiteag, au (…)
[Bihon] - 26/06/2026
COMUNICAT Întrerupere alimentare cu apă – Oradea, str. Pelicanului (…)
[Bihon] - 26/06/2026
[Toate articolele din: Bihon +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY