Puciştii din PNL, poză de grup cu Grindeanu la Ambasada SUA
[Observator] 25/06/2026
Mai mulți membri din fosta conducere a PNL au participat miercuri seară la recepția organizată de Ambasada SUA cu ocazia Zilei Independenței, unde s-au pozat alături de președintele PSD, Sorin Grindeanu. Imaginea a fost publicată pe Facebook de deputatul PNL Lucian Bode.
Alte articole din Observator
În fiecare vară, milioane de oameni pornesc aparatul de aer (…)
[Observator] - 25/06/2026
Franţa a interceptat un al cincilea petrolier suspectat că (…)
[Observator] - 25/06/2026
Federaţia Internaţională de Fotbal (FIFA) doreşte să schimbe (…)
[Observator] - 25/06/2026
O fată de 16 ani, aflată în sistemul de protecție, a fost (…)
[Observator] - 25/06/2026
EHF a anunţat repartiţia echipelor participante în sezonul (…)
[Observator] - 25/06/2026
Formula 1 continuă în acest weekend cu una dintre cele mai (…)
[Observator] - 25/06/2026
Clubul Levadiakos a anunţat, miercuri, că noul antrenor principal (…)
[Observator] - 25/06/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY