BREAKING Asociația Băncilor îl acuză pe Bogdan Chirițoiu, șeful Consiliului Concurenței, de ”abuz”: „Concluziile par dictate anul acesta de preşedintele Bogdan Chiriţoiu, care pare a fi transformat acţiunea într-o luptă personală”
[G4Media] 25/06/2026
Decizia Consiliului Concurenţei de sancţionare a unor instituţii bancare reprezintă o problemă de securitate juridică, predictibilitate economică şi credibilitate a statului român, susţine Asociaţia Română a Băncilor (ARB), care solicită, în acelaşi timp, publicarea motivării şi a (…)
Alte articole din G4Media
Un ordin emis de Ilie Bolojan ca ministru interimar al Energiei, (…)
[G4Media] - 25/06/2026
Salvamont Prahova a anunţat, joi, că toate traseele turistice (…)
[G4Media] - 25/06/2026
Un nou protest al angajaţilor Operei Braşov a avut loc joi, de (…)
[G4Media] - 25/06/2026
O fată de 16 ani, aflată în sistemul de protecție, a fost (…)
[G4Media] - 25/06/2026
Guvernul olandez ia în calcul înfiinţarea de centre de returnare (…)
[G4Media] - 25/06/2026
Mulți dintre noi cumpărăm mâncare fără să se mai întrebe de unde (…)
[G4Media] - 25/06/2026
O rețea infracțională suspectată că transporta cannabis din Spania (…)
[G4Media] - 25/06/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY