Doi tineri depistați în trafic fără permis și cu nereguli la autovehicule în Sălsig și Sighetu Marmației
[Jurnalmm] 25/06/2026
Polițiștii au depistat, în cursul zilei de 24 iunie, doi tineri care au fost surprinși conducând autoturisme pe drumurile publice, deși nu dețineau permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule, în cadrul unor acțiuni desfășurate în localitățile Sălsig și Sighetu (…)
Alte articole din Jurnalmm
Polițiștii rutieri din cadrul Poliția Rutieră Maramureș (…)
[Jurnalmm] - 25/06/2026
În perioada 23–24 iunie a.c., polițiștii Biroului de Siguranță (…)
[Jurnalmm] - 25/06/2026
Polițiștii din cadrul Sighetu Marmației au desfășurat, la data de (…)
[Jurnalmm] - 25/06/2026
Polițiștii maramureșeni continuă acțiunile pentru creșterea (…)
[Jurnalmm] - 25/06/2026
Un tânăr în vârstă de 29 de ani a fost depus în Penitenciarul Baia (…)
[Jurnalmm] - 25/06/2026
Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis o informare (…)
[Jurnalmm] - 25/06/2026
Autoritățile administrației publice locale și Garnizoana Baia Mare (…)
[Jurnalmm] - 25/06/2026
[Toate articolele din: Jurnalmm +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY