Ce mesaj a transmis Nicușor Dan după recepția Ambasadei SUA în România
[Gândul] 24/06/2026
Președintele Nicușor Dan a transmis un mesaj după participarea la recepția organizată de Ambasada SUA, cu ocazia împlinirii a 250 de ani de la Ziua Independenței. Șeful statului a subliniat că România împarte aceleași valori cu America și a mulțumit partenerilor strategici pentru (…)
Alte articole din Gândul
Se pare că cea mai stabilă poziție din guvernul Regatului Unit nu (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Mark Rutte a venit în vizită la Casa Albă, în contextul încheierii (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Senatorul Adrian Peiu a anunțat miercuri, în plenul Senatului, că (…)
[Gândul] - 24/06/2026
“Guvernul anti-Trump” al României a iluminat Palatul Victoria în (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Palatul Cotroceni a reacționat după dezvăluirea făcută de George (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Președintele Donald Trump garantează din nou că Iranul va respecta (…)
[Gândul] - 24/06/2026
În cadrul emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion consideră (…)
[Gândul] - 24/06/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY