Vâlcea: Bărbat găsit înecat în lacul din Ostroveni
[Gazeta de Sud] 24/06/2026
Pompierii militari vâlceni au fost solicitați miercuri după-amiază pentru extragerea pentru a scoate un bărbat posibil înecate, care plutea în apa lacului din Ostroveni. S-au deplasat de urgență la locul evenimentului forțe din cadrul Detașamentului de Pompieri Râmnicu Vâlcea, cu o (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
O româncă de 40 de ani, aflată la muncă în Germania, a fost ucisă (…)
[Gazeta de Sud] - 24/06/2026
Deputatul Ciprian Ciubuc, exclus din SOS România, este anchetat de (…)
[Gazeta de Sud] - 24/06/2026
Senatul a adoptat un proiect de lege prin care șoferii să nu mai (…)
[Gazeta de Sud] - 24/06/2026
Poliţiştii din Arad şi procurorii Parchetului de pe lângă (…)
[Gazeta de Sud] - 24/06/2026
Pompierii doljeni au intervenit și miercuri la case și curți (…)
[Gazeta de Sud] - 24/06/2026
Două TIR-uri s-au ciocnit frontal, miercuri, pe DN 2A (E 60), în (…)
[Gazeta de Sud] - 24/06/2026
În zilele caniculare, florile și arbuștii sunt expuși unui stres (…)
[Gazeta de Sud] - 24/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY