Întâlnire la Casa Albă între Mark Rutte și Trump. Șeful NATO încearcă să reducă tensiunile înaintea summitului de la Ankara
[Gândul] 24/06/2026
Secretarul general al NATO, Mark Rutte, se întâlnește miercuri cu președintele american Donald Trump la Casa Albă, în încercarea de a destinde tensiunile provocate de conflictul cu Iranul, al nemulțumirilor exprimate de Washington față de aliații europeni și al pregătirilor pentru (…)
Alte articole din Gândul
Uniunea Europeană adoptă o poziție absolut neserioasă și (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Primarul Sectorului 3 și liderul PSD Sector 3, Robert Negoiță, a (…)
[Gândul] - 24/06/2026
„Excluşii” nu pot fi excluşi. Cel puţin nu prea curând, este (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Liderul deputaților UDMR, Csoma Botond, a anunțat că formațiunea (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Papa Leon al XIV-lea îi primește pe 24 iunie la Vatican pe (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Victor Ponta i-a ironizat pe rețelele sociale pe oamenii care au (…)
[Gândul] - 24/06/2026
Lucrările de înregistrare sistematică a proprietăților, derulate (…)
[Gândul] - 24/06/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY