Memorandumul de înțelegere este o „declarație de înfrângere a SUA”, spune negociatorul-șef al Iranului
[StiripeSurse] 24/06/2026
Acordul dintre Iran și Statele Unite pentru a pune capăt războiului este „declarația de înfrângere a Americii”, spune Mohammad Bagher Ghalibaf, șeful echipei de negocieri iraniene.„Înțelegerea de la Islamabad nu a fost rezultatul presiunii și coerciț...
Alte articole din StiripeSurse
Toni Neacșu: Alegeri anticipate pe 22 noiembrie
[StiripeSurse] - 27/06/2026
Primul traseu montan din România accesibilizat pentru persoane cu (…)
[StiripeSurse] - 27/06/2026
Noul regulament de organizare și funcţionare a Consiliului (…)
[StiripeSurse] - 27/06/2026
Actorul Șerban Pavlu a lăudat succesele extraordinare obținute de (…)
[StiripeSurse] - 27/06/2026
Prim-vicepreședintele AUR și principal ideolog politic al (…)
[StiripeSurse] - 27/06/2026
Poliţia din Noua Zeelandă a deschis o anchetă pentru viol (…)
[StiripeSurse] - 27/06/2026
Stenogramele discuțiilor dintre Nicușor Dan și Ilie Bolojan: Ești (…)
[StiripeSurse] - 27/06/2026
[Toate articolele din: StiripeSurse +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY