Cea mai călduroasă zi înregistrată vreodată în Franța și un bilanț negru: 40 de oameni s-au înecat îîncercând să scape de caniculă
[Spot] 23/06/2026
Numărul deceselor prin înec crește vertiginos în Franța, în timp ce Europa este prinsă în mijlocul unui val de căldură insuportabilă. 40 de oameni s-au înecat în Franța, a declarat premierul Sébastien Lecornu, în contextul în care temperaturile au atins niveluri record în mai multe (…)
Alte articole din Spot
Agenţia Europeană pentru Siguranţa Aeriană (EASA) a dispus (…)
[Spot] - 24/06/2026
A doua zi după votul din Parlament, care a respins învestirea (…)
[Spot] - 23/06/2026
Primăria Sectorului 3 a emis ordinul de începere pentru (…)
[Spot] - 23/06/2026
Pentru milioane de oameni, capacitatea de a mirosi cafeaua de (…)
[Spot] - 23/06/2026
Senatul SUA, cu majoritate republicană, a votat marţi o rezoluţie (…)
[Spot] - 23/06/2026
Ungaria a amânat un pas procedural important pentru avansarea (…)
[Spot] - 23/06/2026
Biroul Permanent Național al PNL s-a reunit, marți, în ședință, (…)
[Spot] - 23/06/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY