Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia
[SpyNews] 23/06/2026
Fulgy a făcut primele declarații după perioada bună de timp petrecută în spital. După săptămâni bune în care a fost internat la Obregia și a lipsit din spațiul public, fiul Clejanilor a spus cum se simte.
Alte articole din SpyNews
Ema Oprișan a transmis un mesaj extrem de profund, la luni bune de (…)
[SpyNews] - 23/06/2026
O cunoscută artistă de muzică populară s-a stins din viață, lăsând (…)
[SpyNews] - 23/06/2026
Raluca de la Mireasa a fost încolțită de multe concurente din (…)
[SpyNews] - 23/06/2026
Ziua de 24 iunie vine cu provocări emoționale, clarificări și (…)
[SpyNews] - 23/06/2026
În această seară, 23 iunie, autoritățile au transmis un comunicat (…)
[SpyNews] - 23/06/2026
Atunci când nu e alături de soțul ei, partenera de viață a (…)
[SpyNews] - 23/06/2026
Răzvan Babană aduce bună dispoziție oriunde este prezent, însă (…)
[SpyNews] - 23/06/2026
[Toate articolele din: SpyNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY