Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost adoptat de Senat
[Libertatea] 23/06/2026
Senatul României a adoptat marți, 23 iunie, un proiect de lege care îi scapă pe șoferi de amenzi dacă își uită actele acasă. Conform propunerii de modificare a Codului Rutier, obligația de a prezenta permisul sau talonul este considerată îndeplinită dacă polițistul rutier poate (…)
Alte articole din Libertatea
Selecționerul Franței, Didier Deschamps, nu va fi prezent la (…)
[Libertatea] - 23/06/2026
Lucrările de modernizare a drumului județean către stațiunea (…)
[Libertatea] - 23/06/2026
Două milioane de albine au evadat în Texas după ce un camion plin (…)
[Libertatea] - 23/06/2026
Într-o discreție totală, specifică operațiunilor militare de (…)
[Libertatea] - 23/06/2026
Sénatul american a adoptat marți o rezoluție simbolică prin care (…)
[Libertatea] - 23/06/2026
Franța se confruntă cu un fenomen climatic extrem de o severitate (…)
[Libertatea] - 23/06/2026
Proiectul Radialei Vest, drumul care va conecta strada Gării de (…)
[Libertatea] - 23/06/2026
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY