Hubert Thuma, epurat din partid: Acesta e prețul „reformei” – un PNL mai mic, mai slab, și mai singur, dar mai ascultător
[Q Magazine] 23/06/2026
Hubert Thuma, președintele Consiliului Județean Ilfov, anunță pe pagina sa de socializare că a fost dat afară din partid după 25 de ani în care și-a câștigat fiecare mandat prin vot. Într-o postare intitulată „Epurarea”, Thuma lansează un atac virulent la adresa lui Ilie Bolojan, „omul (…)
Alte articole din Q Magazine
Partidul Acțiunea Conservatoare (ACT), o nouă mișcare suveranistă, (…)
[Q Magazine] - 23/06/2026
„George Simion, se poate guverna și fără AUR. PSD, ai obținut prea (…)
[Q Magazine] - 23/06/2026
Peste 10.000 de spectatori au asistat, între 11 și 22 iunie 2026, (…)
[Q Magazine] - 23/06/2026
Directorul general al Teatrului Național „I.L. Caragiale” din (…)
[Q Magazine] - 23/06/2026
Compania Mass Global Energy Rom, parte a grupului iordanian Mass (…)
[Q Magazine] - 23/06/2026
Grupul parlamentar Uniți pentru România va propune oficial, marți, (…)
[Q Magazine] - 23/06/2026
Fotbalul nu mai este doar joc. Este hartă, influență, imagine, (…)
[Q Magazine] - 23/06/2026
[Toate articolele din: Q Magazine +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY