Economia țării s-a prăbușit. Petrișor Peiu: „Puterea de cumpărare s-a depreciat cu 30%, dacă ar fi să cumulăm cei doi ani de criză economică”
[Gândul] 23/06/2026
În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă Show”, Petrișor Peiu, senator AUR, a analizat situația economică a României și efectele inflației asupra populației. Acesta susține că pensionarii au pierdut o parte importantă din puterea de cumpărare în ultimii (…)
Alte articole din Gândul
După ce guvernul Adrian Veștea a picat la învestitură, Nicușor Dan (…)
[Gândul] - 23/06/2026
Într-o ediție a emisiunii „Marius Tucă Show”, transmisă live de (…)
[Gândul] - 23/06/2026
Deputata social-democrată Natalia Intotero, a spus într-o (…)
[Gândul] - 23/06/2026
Bulgaria ocupă un loc fruntaș la capitolul scumpirilor la (…)
[Gândul] - 23/06/2026
Electrica a lansat Shadow Volt, unul dintre cele mai ambițioase (…)
[Gândul] - 23/06/2026
Scene de groază într-un liceu din Filipine, unde doi adolescenți (…)
[Gândul] - 23/06/2026
Într-o ediție a emisiunii „Marius Tucă Show”, transmisă live de (…)
[Gândul] - 23/06/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY