Kelemen Hunor: Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat!
[Observator] 22/06/2026
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat luni seară, în plenul reunit, la votul de învestitură a guvernului Veştea, că există un singur om care astăzi a câştigat iar talentul trebuie recunoscut. ”Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat!”, a transmit liderul UDMR.
Alte articole din Observator
Premierul interimar Ilie Bolojan a anunțat luni că România va (…)
[Observator] - 22/06/2026
Guvernul Veștea a picat luni seară în Parlament, după ce George (…)
[Observator] - 22/06/2026
Senatorul PSD Paul Stănescu, fost secretar general al partidului, (…)
[Observator] - 22/06/2026
Guvernul "trădării" a căzut, iar PNL cere preşedintelui (…)
[Observator] - 22/06/2026
Premierul desemnat Adrian Veştea, care nu a reuşit să primeasc (…)
[Observator] - 22/06/2026
Preşedintele USR, Dominic Fritz, transmite că este nevoie urgent (…)
[Observator] - 22/06/2026
Sorin Grindeanu a declarat, în timpul votului de învestire pentru (…)
[Observator] - 22/06/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY