Adrian Veștea, după negocierile cu George Simion: Mergem mai departe cu învestirea
[Europa FM] 22/06/2026
Mergem mai departe cu învestirea, a anunțat premierul desemnat după negocierile avute cu liderul AUR. Discuția s-a focusat pe serie de măsuri economice solicitate de reprezentanții AUR, a precizat Adrian Veștea, subliniind că are „deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o (…)
Alte articole din Europa FM
S-a aprins semnalul de alarmă în instituțiile europene, spune (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Audierile-maraton pentru miniștrii cabinetului Veștea – a primit (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Ministrul desemnat al Internelor, Marian Neacșu, a declarat că (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Liderul AUR, Petrișor Peiu, a declarat că se va retrage din (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Cred că este un pas spre normalitate ca al doilea partid votat să (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Uniunea Europeană mobilizează peste 56 de milioane de euro din (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Responsabilitatea înseamnă să construiești majorități proeuropene, (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
[Toate articolele din: Europa FM +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY