Veştea: Sunt un om al dialogului, voi avea o întâlnire cu preşedintele AUR
[Radio Iasi] 22/06/2026
Premierul desemnat, Adrian Veştea, anunţă că va avea o întâlnire cu preşedintele AUR, George Simion, punctând că este ‘un om al dialogului’ şi înţelege responsabilitatea de a pune capăt ‘haosului politic’. ‘Sunt un om al dialogului şi al consensului. Înţelegând responsabilitatea care (…)
Alte articole din Radio Iasi
Fundația Gaudium Animae readuce muzica clasică în inima Iașiului, (…)
[Radio Iasi] - 22/06/2026
UPDATE, ora 18:00 – Miniştrii propuşi să facă parte din Cabinetul (…)
[Radio Iasi] - 22/06/2026
Preşedinta Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, afirmă că (…)
[Radio Iasi] - 22/06/2026
Cu prilejul Zilei Universale a Iei și al sărbătorii Sânzienelor, (…)
[Radio Iasi] - 22/06/2026
Preşedintele AUR, George Simion, a anunţat că parlamentarii (…)
[Radio Iasi] - 22/06/2026
Regimul termic va intra într-un proces de încălzire treptată, pe (…)
[Radio Iasi] - 22/06/2026
Moneda naţională s-a apreciat luni în raport cu euro, care a fost (…)
[Radio Iasi] - 22/06/2026
[Toate articolele din: Radio Iasi +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY