Delegația iraniană se întoarce la Teheran după o rundă intensă de negocieri cu Statele Unite. Discuțiile continuă la nivel tehnic
[Europa FM] 22/06/2026
Delegația iraniană a părăsit luni Elveția și s-a întors la Teheran, după o rundă intensă de negocieri cu Statele Unite desfășurată duminică. Discuțiile vor continua însă la nivel tehnic pe parcursul acestei săptămâni, fiind vizate mecanismele de aplicare ale memorandumului de (…)
Alte articole din Europa FM
Nu ne atingem de cota unică de 16% – anunță ministrul propus la (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Audierile miniștrilor propuși în Cabinetul Veștea încep luni, în (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Parlamentarii AUR nu vor vota pentru învestirea Guvernului Veștea, (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
România se află printre țările din Uniunea Europeană cu cele mai (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Printre primii trei miniștri audiați astăzi s-a aflat Romeo Lungu, (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
Printre primii audiați în comisii astăzi este și Florin Barbu de (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
A fost mai ușor la examen decât la simularea națională este (…)
[Europa FM] - 22/06/2026
[Toate articolele din: Europa FM +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY