Două fetiţe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la maşinuţe, la un ștrand din Băile Felix
[Observator] 21/06/2026
Două fete, în vârstă de 9 și 11 ani, au ajuns la spital după ce s-au electrocutat în timp ce foloseau o mașinuță cu fisă la un ștrand din Băile Felix. Din fericire, copilele sunt în stare stabilă, conștiente și cooperante.
Alte articole din Observator
Jucăriile de pe litoral pot fi foarte periculoase pentru copii. Pe (…)
[Observator] - 21/06/2026
Un adolescent în vârstă de 17 ani s-a înecat, duminică după (…)
[Observator] - 21/06/2026
Desemnarea lui Adrian Veștea pentru funcția de prim-ministru (…)
[Observator] - 21/06/2026
Donald Trump a stârnit controverse internaționale după ce a (…)
[Observator] - 21/06/2026
Alertă printre turiştii care preferă Grecia. O specie de peşte (…)
[Observator] - 21/06/2026
Broscuţele ies la plimbarea noaptea. În capitala Argentinei a fost (…)
[Observator] - 21/06/2026
Momente cumplite pentru sute oameni, printre ei şi români, plecaţi (…)
[Observator] - 21/06/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY