Noi atacuri israeliene în Liban, la o zi după armistiţiu. Cel puţin 20 de oameni au murit
[Observator] 21/06/2026
Cel puţin 20 de oameni au murit sâmbătă în atacuri aeriene israeliene care au vizat sudul Libanului şi Valea Bekaa, la doar o zi după ce a intrat în vigoare armistiţiul dintre Israel şi Hezbollah. Acordul avea ca scop oprirea confruntărilor şi a escaladării militare din ultimele luni, (…)
Alte articole din Observator
Avertisment cât se poate de serios! În pieţe apar vânzători care (…)
[Observator] - 21/06/2026
Cea mai caldă zi de până acum din acest sezon i-a scos pe români, (…)
[Observator] - 21/06/2026
Şi vremea de afară a cerut o limonadă, băutura-vedetă a sezonului (…)
[Observator] - 21/06/2026
Caz revoltător într-o localitate din judeţul Bihor. Un copil de 11 (…)
[Observator] - 21/06/2026
Preşedintele PNL, Ilie Bolojan, a anunţat, duminică, după şedinţa (…)
[Observator] - 21/06/2026
A început vacanţa de vară, iar pentru mulţi tineri, asta înseamnă (…)
[Observator] - 21/06/2026
S-au bucurat că vor avea, în sfârșit, lumină în case, dar au ajuns (…)
[Observator] - 21/06/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY