Cât costă porumbul fiert, la început de sezon. Preţurile, aşteptate să scadă zilele următoare
[Observator] 20/06/2026
A început sezonul porumbului fiert, iar prima recoltă a ajuns deja în piețe și supermarketuri. Prețul porneşte de la 3 lei bucata, dar ajunge şi la 5-6 lei, în cazul porumbului românesc. Comercianții spun că producția autohtonă este încă limitată, aşa că o bună parte din ofertă vine de (…)
Alte articole din Observator
Un incendiu de proporţii a mistuit un complex de lux din Republica (…)
[Observator] - 20/06/2026
Galben, portocaliu, roşu. Alertele de temperatură se schimbă în (…)
[Observator] - 20/06/2026
Câştigătoarea Chefi la Cuţite - Viitorul are gust şi-a revendicat (…)
[Observator] - 20/06/2026
Salvează vieți atunci când fiecare secundă contează. Dar munca lor (…)
[Observator] - 20/06/2026
Autostrada Zero, magnet pentru investitori. Şoseaua de mare (…)
[Observator] - 20/06/2026
A venit primul val de caniculă al verii. Temperatura resimţită a (…)
[Observator] - 20/06/2026
Mobilizare impresionantă sâmbătă în Capitală, unde mii de oameni (…)
[Observator] - 20/06/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY