Veștea s-a răzgândit. Nu mai candidează la şefia PNL
[Cluj 24] 20/06/2026
Premierul desemnat Adrian Veştea anunţă că nu va candida, la Congresul de duminică, pentru şefia partidului, pentru că nu vrea să gireze ''acest simulacru democratic prin care se instalează dictatura în partid''. Era o solicitare de bun simț Totodată, el spune că ia în considerare (…)
Alte articole din Cluj 24
Președintele Consiliului Județean Cluj, Alin Tișe, a publicat un (…)
[Cluj 24] - 19/06/2026
Premierul desemnat Adrian Veștea și-a anunțat oficial joi (…)
[Cluj 24] - 18/06/2026
Procesul de formare a noului Executiv intră într-o etapă decisivă (…)
[Cluj 24] - 18/06/2026
Președintele Consiliului Județean Cluj, Alin Tișe, a comentat (…)
[Cluj 24] - 18/06/2026
Președintele Consiliului Județean Cluj, Alin Tișe, a lansat (…)
[Cluj 24] - 17/06/2026
Premierul desemnat, Adrian Veștea, a anunțat că va depune joi, la (…)
[Cluj 24] - 17/06/2026
Deputatul PSD Cluj Remus-Gabriel Lăpușan consideră cultura ca (…)
[Cluj 24] - 17/06/2026
[Toate articolele din: Cluj 24 +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY