Grupul de Planificare Nucleară al NATO convine să-şi modernizeze capacităţile de descurajare
[Ecopolitic] 18/06/2026
Grupul de Planificare Nucleară al NATO, organismul de nivel înalt al alianţei pentru chestiuni de descurajare nucleară, a convenit joi să îşi modernizeze capacităţile nucleare pentru a consolida descurajarea, potrivit unui comunicat publicat după o reuniune a grupului, informează EFE (…)
Alte articole din Ecopolitic
Finlanda va cumpăra din SUA bombe cu planare GBU-53 SDB II pentru (…)
[Ecopolitic] - 19/06/2026
Explozia inteligenţei artificiale (AI) se bazează pe ideea că mai (…)
[Ecopolitic] - 19/06/2026
Alegătorii din Makerfield, în nord-vestul Angliei, sunt chemaţi (…)
[Ecopolitic] - 19/06/2026
Secretarul apărării american, Pete Hegseth, a anunţat joi o (…)
[Ecopolitic] - 18/06/2026
„În loc să-l pună să cânte imnul României, atunci când i-au (…)
[Ecopolitic] - 18/06/2026
Deputatul PSD Adrian Câciu a lansat joi un atac vehement la adresa (…)
[Ecopolitic] - 18/06/2026
România rămâne principala piaţă de export pentru Republica (…)
[Ecopolitic] - 18/06/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY