CM 2026: Antrenorul Portugaliei face apel la calm după remiza cu RD Congo

[Ecopolitic] 18/06/2026

Antrenorul Portugaliei, Roberto Martinez, a apărat evoluţia echipei sale şi a respins îngrijorările legate de ineficienţa lui Cristiano Ronaldo, după remiza 1-1 cu RD Congo în meciul lor de debut din Grupa K a Cupei Mondiale 2026, desfăşurat miercuri pe stadionul Houston, scrie EFE. (…)


    Trimite Email

Alte articole din Ecopolitic

Surse: Ciprian Ciucu, primarul Capitalei și prim-vicepreședintele PNL, audiat la DNA
Primarul Capitalei și prim vicepreședintele PNL, Ciprian Ciucu, a (…)
[Ecopolitic] - 18/06/2026
Sorin Grindeanu: Consiliul Național va stabili dacă PSD intră în Guvernul Veștea
Președintele PSD, Sorin Grindeanu, a anunțat, joi, că (…)
[Ecopolitic] - 18/06/2026
CNAIR: Întrerupere temporară, vineri seara, a aplicaţiei e-Tarifare, pentru mentenanţă
Funcţionarea aplicaţiei e-Tarifare va fi întreruptă pentru maximum (…)
[Ecopolitic] - 18/06/2026


[Toate articolele din: Ecopolitic +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY