Summit-ul de la Evian, ziua trei. Trump întârzie la ședința cu liderii G7 și le spune: „Eu sunt șeful”. Ce întâlniri mai are pe agendă președintele SUA
[Gândul] 17/06/2026
Este a treia și ultima zi a summit-ului G7 de la Evian, Franța, iar liderii mondiali au început și astăzi ședința de lucru mai târziu decât era planificat. Președintele american, Donald Trump, a fost cel care s-a lăsat așteptat, intrând în sală după ce aproape toți ceilalți lideri (…)
Alte articole din Gândul
Un șofer ieșean și-a avariat mașina după ce a intrat de pe o uliță (…)
[Gândul] - 17/06/2026
Înalta Curte de Casație și Justiție a clarificat una dintre cele (…)
[Gândul] - 17/06/2026
Într-o ediție transmisă live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă (…)
[Gândul] - 17/06/2026
O limbă străină poate părea ușor de stăpânit până apare momentul (…)
[Gândul] - 17/06/2026
Eugen Tomac , fostul premier desemnat, a spus – miercuri, 17 iunie (…)
[Gândul] - 17/06/2026
Liberalii sunt zguduiți de scandalul desemnării ca premier de (…)
[Gândul] - 17/06/2026
Petrișor Peiu, liderul senatorilor AUR, afirmă că formațiunea nu (…)
[Gândul] - 17/06/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY