O fregată din Flota Mării Negre a Rusiei a tras focuri de armă către un iaht britanic
[Gazeta de Sud] 16/06/2026
O fregată a armatei ruse a tras focuri de armă către un iaht britanic. Incidentul s-a produs în Canalul Mânecii. Fregata face parte din Flota Mării Negre a Rusiei. O fregată a armatei ruse a tras focuri de armă către un iaht cu steag britanic, potrivit The Telegraph. Incidentul s-a (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
Premierul italian Giorgia Meloni şi preşedintele Statelor Unite, (…)
[Gazeta de Sud] - 16/06/2026
Rata locurilor de muncă vacante din Uniunea Europeană s-a situat (…)
[Gazeta de Sud] - 16/06/2026
O turistă străină a fost mușcată de un urs, marți după-amiază, în (…)
[Gazeta de Sud] - 16/06/2026
Universitatea Craiova și-a aflat adversara din primul tur (…)
[Gazeta de Sud] - 16/06/2026
Ministrul interimar al Educației, Mihai Dimian, a anunțat marți că (…)
[Gazeta de Sud] - 16/06/2026
Autoritatea Națională Sanitară Veterinară și pentru Siguranța (…)
[Gazeta de Sud] - 16/06/2026
Universitatea Craiova a câștigat în premieră titlul în era Mihai (…)
[Gazeta de Sud] - 16/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY