Cutremur în USR după dispariția a 400.000 de lei din fondurile partidului. Procurorii au intrat pe fir. Cine ar fi vinovat
[Gândul] 16/06/2026
Este cutremur în USR după ce procurorii au dispus trimiterea în judecată a unei angajate care gestiona activitatea financiară a Uniunii Salvați România (USR). Aceasta este suspectată că și-ar fi însușit din fondurile formațiunii politice o sumă care depășește 400.000 de lei, relatează (…)
Alte articole din Gândul
Cristian Ghinea insistă cu derapajul suburban. După postarea de (…)
[Gândul] - 16/06/2026
Ministerul Apărării din Marea Britanie a deschis o anchetă după ce (…)
[Gândul] - 16/06/2026
Smartphone-ul tău nu se va opri, dar utilizarea lui pentru plăți (…)
[Gândul] - 16/06/2026
Ministrul interimar al Mediului, Diana Buzoianu, îl acuză pe (…)
[Gândul] - 16/06/2026
Gândul a provocat oamenii să răspundă la întrebarea „Este Adrian (…)
[Gândul] - 16/06/2026
Două tramvaie s-au ciocnit marți în intersecția Obor, București. (…)
[Gândul] - 16/06/2026
Președintele SUA, Donald Trump, a declarat că a acceptat cu (…)
[Gândul] - 16/06/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY