Inevitabilul s-a produs! Dinamo i-a decis soarta lui Eddy Gnahore
[Gazeta Sporturilor] 15/06/2026
S-a terminat! Mijlocașul Eddy Gnahore (32 de ani) nu va continua la Dinamo și în sezonul viitor. Contractul francezului expiră peste câteva zile, iar Nuno Campos (51 de ani), noul antrenor al „câinilor”, a decis să nu se bazeze pe serviciile sale. Situația lui Gnahore a fost diferită (…)
Alte articole din Gazeta Sporturilor
Alexandru Bourceanu (41 de ani), fostul internațional român, a (…)
[Gazeta Sporturilor] - 15/06/2026
Fundașul central maghiar Andras Huszti (25 de ani) este noul (…)
[Gazeta Sporturilor] - 15/06/2026
Retrogradată în Liga 2 la finalul sezonului precedent, (…)
[Gazeta Sporturilor] - 15/06/2026
Rapid s-a reunit la baza de la Ștefăneștii de Jos sub comanda (…)
[Gazeta Sporturilor] - 15/06/2026
Laszlo Dioszegi, patronul nou-promovatei Sepsi, l-a făcut din nou (…)
[Gazeta Sporturilor] - 15/06/2026
Dusan Beslac (27 de ani), un baschetbalist sârb care a petrecut (…)
[Gazeta Sporturilor] - 15/06/2026
Sub comanda noului „principal” Nuno Campos, Dinamo își turează (…)
[Gazeta Sporturilor] - 15/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY