Hagi vede finala Mondialului între Spania și o forță sud-americană: „Eu merg pe Spania”
[Jurnalmm] 14/06/2026
Selecționerul naționalei României, Gheorghe Hagi, a declarat că marea finală a Cupa Mondială FIFA 2026 ar putea opune Spania unei reprezentative din America de Sud, Argentina sau Brazilia, considerând că ibericii au cele mai mari șanse să cucerească trofeul. Prezent la un eveniment (…)
Alte articole din Jurnalmm
Jandarmii montani din Cavnic au semnalat, în cursul după-amiezii (…)
[Jurnalmm] - 18/06/2026
La sediul Instituției Prefectului Județului Maramureș a avut loc, (…)
[Jurnalmm] - 18/06/2026
Elevii de la Liceul Teoretic „Emil Racoviță” din Baia Mare s-au (…)
[Jurnalmm] - 18/06/2026
Prefectul județului Maramureș, Rudolf Stauder, a prezidat joi, 18 (…)
[Jurnalmm] - 18/06/2026
Un bărbat în vârstă de 59 de ani a fost reținut pentru 24 de ore (…)
[Jurnalmm] - 18/06/2026
Un accident rutier soldat cu pagube materiale s-a produs în seara (…)
[Jurnalmm] - 18/06/2026
Un tânăr în vârstă de 29 de ani din Sighetu Marmației a ajuns la (…)
[Jurnalmm] - 18/06/2026
[Toate articolele din: Jurnalmm +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY