Rolex scumpește ceasurile din aur, pentru a doua oară în 2026. Producătorul elveţian invocă cererea mare şi costurile ridicate ale aurului
[Libertatea] 13/06/2026
Rolex, celebrul producător elvețian de ceasuri de lux, a crescut prețurile modelelor sale din aur cu aproximativ 5% la nivel global, în iunie 2026. Aceasta este a doua scumpire a anului, după ce în ianuarie prețurile medii au fost majorate cu 6,2% pe piețe-cheie, precum SUA, Marea (…)
Alte articole din Libertatea
De 15 ani, Lidl transformă cumpărăturile în momente care merită, (…)
[Libertatea] - 13/06/2026
Alergatul este una dintre cele mai populare forme de exerciții (…)
[Libertatea] - 13/06/2026
O fabrică de oțeluri speciale din Giurgiu, aflată în zona (…)
[Libertatea] - 13/06/2026
Grupa C de la Campionatul Mondial de Fotbal din 2026 debutează pe (…)
[Libertatea] - 13/06/2026
Un șofer român de TIR în vârstă de 46 de ani a fost arestat (…)
[Libertatea] - 13/06/2026
Primăria Brașov analizează posibilitatea stocării energiei produse (…)
[Libertatea] - 13/06/2026
Kasia Milewska lucrează ca marinar pe o navă de salvare offshore (…)
[Libertatea] - 13/06/2026
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY