Nu i-a venit să creadă ce vede pe camere! O ursoaică și trei pui au dat atacul la frigider într-o casă din Bușteni
[Jurnalul National] 12/06/2026
O ursoaică însoțită de trei pui a intrat de două ori, în doar două zile, într-o locuință din Bușteni. Animalele au deschis frigiderul și au consumat alimente, în timp ce proprietarul de 92 de ani se afla în casă. Jandarmii au intervenit și monitorizează zona.
Alte articole din Jurnalul National
Este geanta ta originală sau falsă? Alegi o geantă și la prima (…)
[Jurnalul National] - 13/06/2026
Uniunea Europeană a decis să menţină pragul de trei ore pentru (…)
[Jurnalul National] - 13/06/2026
În timp ce extrovertiții prosperă în contexte sociale și se bucură (…)
[Jurnalul National] - 13/06/2026
Duminică, 14 iunie 2026 (de la ora 17.00), la Sala Radio, (…)
[Jurnalul National] - 13/06/2026
Premierul interimar Ilie Bolojan a transmis, sâmbătă, un mesaj la (…)
[Jurnalul National] - 13/06/2026
În doar trei ani, România a trecut de la una dintre cele mai (…)
[Jurnalul National] - 13/06/2026
Președintele Nicușor Dan a depus, sâmbătă dimineață, o coroană de (…)
[Jurnalul National] - 13/06/2026
[Toate articolele din: Jurnalul National +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY