Președintele Finlandei spune că Polonia trebuie să fie mediatorul principal în discuțiile de pace cu Putin. Ce argumente aduce
[Gândul] 12/06/2026
Președintele Finlandei, Alexander Stubb, a declarat în cadrul unui interviu acordat joi seara că Polonia ar trebui să se numere printre țările europene care trebuie să conducă discuțiile cu Rusia privind încheierea războiului din Ucraina, relatează publicația TVP. Vorbind în cadrul (…)
Alte articole din Gândul
Mihai Ghyka, propunerea lui Eugen Tomac pentru funcția de ministru (…)
[Gândul] - 12/06/2026
Premierul desemnat, Eugen Tomac, a declarat într-un interviu (…)
[Gândul] - 12/06/2026
Președintele USR, Dominic Fritz, susține că actuala formulă de (…)
[Gândul] - 12/06/2026
Care este diferența dintre ouăle albe și cele maro. Răspunsul se (…)
[Gândul] - 12/06/2026
Lucrarea „Spre lumină”, considerată una dintre cele mai mari opere (…)
[Gândul] - 12/06/2026
După ce a anunțat inițial că va „lovi puternic Iranul”, Donald (…)
[Gândul] - 12/06/2026
Consiliul de Supraveghere al societății Complexului Energetic (…)
[Gândul] - 12/06/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY