Doi medici veterinari, un îngrijitor şi societatea care administrează padocul de câini de la Suraia au fost trimişi în judecată
[Radio Iasi] 11/06/2026
Doi medici veterinari, un îngrijitor şi societatea care administrează padocul de câini de la Suraia au fost trimişi în judecată de procurorii din judeţul Vrancea. Aceştia urmează a fi judecaţi pentru mai multe fapte, printre care uciderea fără drept a animalelor şi schingiuirea lor. În (…)
Alte articole din Radio Iasi
Suceava, 11 iunie 2026: Educația socioemoțională este recunoscută (…)
[Radio Iasi] - 11/06/2026
Procurorii Pachetului de pe lângă Tribunalul Botoşani fac, joi, (…)
[Radio Iasi] - 11/06/2026
UPDATE – Fetiţa în vârstă de opt ani care a căzut, joi, într-o (…)
[Radio Iasi] - 11/06/2026
Doi bărbaţi din Suceava au fost arestaţi preventiv pentru ultraj (…)
[Radio Iasi] - 11/06/2026
Luni, 15 iunie, de la ora 17.00, Baia Turcească din Iași devine (…)
[Radio Iasi] - 11/06/2026
Sursa : Administrația Națională de Meteorologie COD : PORTOCALIU (…)
[Radio Iasi] - 11/06/2026
Primarul, viceprimarul şi trei angajaţi ai Primăriei Grumăzeşti au (…)
[Radio Iasi] - 11/06/2026
[Toate articolele din: Radio Iasi +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY