Violențe în Irlanda de Nord după un atac cu cuțitul: Poliția a intervenit cu tunuri cu apă, iar mai multe locuințe au fost incendiate
[Gazeta de Sud] 11/06/2026
A doua noapte de revolte în Belfast a adus confruntări violente cu forțele de ordine, atacuri asupra proprietăților și proteste anti-imigrație, după un atac cu cuțitul care a șocat comunitatea. Irlanda de Nord se confruntă cu tensiuni majore după un atac cu cuțitul produs în Belfast, (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
Singura toaletă smart din Craiova și-a dat duhul. Instalată în (…)
[Gazeta de Sud] - 11/06/2026
Tinerii care au terminat studiile au la dispoziție 60 de zile (…)
[Gazeta de Sud] - 11/06/2026
Primăria Craiova caută firmă pentru întreținerea sistemelor de (…)
[Gazeta de Sud] - 11/06/2026
În contextul unor tensiuni tot mai mari între liberali și PSD, (…)
[Gazeta de Sud] - 11/06/2026
Șase persoane au fost reținute după ce ar fi vândut în România (…)
[Gazeta de Sud] - 11/06/2026
272 de percheziții au loc în întreaga țară în cadrul operațiunii (…)
[Gazeta de Sud] - 11/06/2026
Piața Mihai Viteazul din centrul Craiovei este cu un pas mai (…)
[Gazeta de Sud] - 11/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY