Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
[Gazeta Sporturilor] 10/06/2026
Gică Hagi (61 de ani) a fost prezent la petrecerea de titlu a fanilor Galatasaray din București, unde a celebrat alături de suporteri câștigarea campionatului. Pe parcursul evenimentului, numele său a fost scandat de mai multe ori, iar fostul internațional a fost asaltat de fani pentru (…)
Alte articole din Gazeta Sporturilor
Capul Verde trăiește la maximum calificarea la primul Campionat (…)
[Gazeta Sporturilor] - 10/06/2026
Campionatul Mondial 2026, care se va derula între 11 iunie și 19 (…)
[Gazeta Sporturilor] - 10/06/2026
Presa din Italia susține că Inter, echipa antrenată de Cristi (…)
[Gazeta Sporturilor] - 10/06/2026
Selecționerul României, Gheorghe Hagi (61 de ani), și-a ales (…)
[Gazeta Sporturilor] - 10/06/2026
Gianni Infantino (56 de ani), președintele FIFA, a susținut (…)
[Gazeta Sporturilor] - 10/06/2026
David Matei (19 ani) a fost unul dintre cei mai buni „underi” din (…)
[Gazeta Sporturilor] - 10/06/2026
Mircea Rednic (64 de ani), antrenorul cu care Dinamo a câștigat (…)
[Gazeta Sporturilor] - 10/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY