Bilanţul morților din Filipine urcă la 46: Echipele de salvare continuă să caute persoane dispărute după cutremurul de 7,8 pe scara Richter
[G4Media] 10/06/2026
Bilanţul unui puternic seism produs luni în sudul Filipinelor a urcat miercuri la 46 de morţi, transmite AFP, citată de Agerpres. Echipele de salvare continuă să caute persoanele dispărute sub dărâmături, transmite Agerpres. Cutremurul cu magnitudinea 7,8 care a avut loc luni în largul (…)
Alte articole din G4Media
Dan Motreanu, secretarul general al PNL, spune că românii nu se (…)
[G4Media] - 10/06/2026
Case, mașini și un autobuz au fost incendiate aseară în Belfast, (…)
[G4Media] - 10/06/2026
Uniunea Europeană a adoptat un nou regulament care vizează (…)
[G4Media] - 10/06/2026
Deputatul PNL Mircea Fechet a cerut miercuri, în Parlament, (…)
[G4Media] - 10/06/2026
Parchetul European anunță că anchetează în Italia o presupusă (…)
[G4Media] - 10/06/2026
Mercedes este echipa de învins în sezonul 2026 din Formula 1, dar (…)
[G4Media] - 10/06/2026
Există tendințe care șochează și există tendințe care par (…)
[G4Media] - 10/06/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY