AEP pregătește schimbări în legislația electorală. Adrian Țuțuianu a discutat cu reprezentanții USR despre reformele pentru 2026-2027
[B1tv] 8/06/2026
Autoritatea Electorală Permanentă continuă consultările cu partidele parlamentare pentru modificarea legislației electorale, într-o perioadă fără alegeri, considerată potrivită pentru dezbateri și reforme. Președintele AEP, Adrian Țuțuianu, s-a întâlnit cu o delegație USR, iar (…)
Alte articole din B1tv
Peste 390 de drone ucrainene au vizat regiunea Moscovei, în timp (…)
[B1tv] - 28/07/2026
Poliția federală din Germania a întocmit o listă cu numele a 410 (…)
[B1tv] - 28/07/2026
Premieră mondială în medicină la un spital din Italia. O femeie de (…)
[B1tv] - 28/07/2026
Sfânta Cuvioasă Irina Hrisovalantou este pomenită pe 28 iulie în (…)
[B1tv] - 28/07/2026
Frații Tate, Andrew și Tristan, vor mai rămâne în închisoare, în (…)
[B1tv] - 28/07/2026
Bulgaria a înregistrat o scădere de 9% a numărului de turiști (…)
[B1tv] - 28/07/2026
Căldura revine astăzi în vestul și sudul țării, unde temperaturile (…)
[B1tv] - 28/07/2026
[Toate articolele din: B1tv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY