Bărbat arestat după ce a vrut să răpească de la școală copilul unor polițiști
[Gazeta de Sud] 5/06/2026
Un bărbat din localitatea bihoreană Aleșd a fost arestat preventiv după ce ar fi încercat să ia de la școală un copil de 7 ani, pretinzând că a fost trimis de tatăl acestuia. Tentativa a fost dejucată de vigilența unei învățătoare, care a verificat informația cu părintele elevului și a (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
Preşedintele Nicuşor Dan a declarat, vineri, despre cifrele din (…)
[Gazeta de Sud] - 5/06/2026
Premierul interimar Ilie Bolojan afirmă, vineri, după incidentul (…)
[Gazeta de Sud] - 5/06/2026
Ministerul Agriculturii și Dezvoltării Rurale (MADR) a dispus (…)
[Gazeta de Sud] - 5/06/2026
Un tribunal olandez i-a găsit vinovaţi pe cei trei bărbaţi acuzaţi (…)
[Gazeta de Sud] - 5/06/2026
Un raport discutat în ședința de vineri a Guvernului arată că zeci (…)
[Gazeta de Sud] - 5/06/2026
NATO „urmăreşte îndeaproape” şi în coordonare cu autorităţile (…)
[Gazeta de Sud] - 5/06/2026
Autoritățile române au solicitat autorităților ucrainene să (…)
[Gazeta de Sud] - 5/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY