Reacția USR după ce Victor Ponta a scris că Radu Miruță ar trebui „împușcat în limbă”: Un apel la violență care se bazează pe o știre falsă
[Spot] 3/06/2026
USR a reacționat după ce Victor Ponta a scris că Radu Miruță ar trebui „închis într-o pivniță” sau „împușcat în limbă”. Fostul premier a scris miercuri că ministrul interimar Radu Miruță ar trebui „închis într-o pivniță” sau „împușcat în limbă”. „Orice, doar să nu mai spună non-stop (…)
Alte articole din Spot
Armata Română are multe probleme. Pe scurt, în acest moment nu (…)
[Spot] - 3/06/2026
Un nou studiu publicat de cercetători de la Universitatea din (…)
[Spot] - 3/06/2026
Studii recente realizate la Universitatea Națională Autonomă din (…)
[Spot] - 3/06/2026
Autoritatea Națională de Reglementare în domeniul Energiei a (…)
[Spot] - 3/06/2026
Primarul municipiului Buzău, Constantin Toma, care recent a (…)
[Spot] - 3/06/2026
Secretarul de stat al SUA, Marco Rubio, a afirmat miercuri, în (…)
[Spot] - 3/06/2026
Horoscop zilnic pentru 4 iunie 2026. The post Horoscop zilnic: 4 (…)
[Spot] - 3/06/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY