Angajații din sănătate s-au dus sub geamul lui Bolojan: Nu vă bateți joc de noi, muncim unul pentru doi! (Foto)
[Spot] 3/06/2026
Câteva mii de angajați din sănătate și asistență socială au protestat miercuri în Piața Victoriei, nemulțumiți de proiectul noii legi a salarizării unitare. Sindicaliştii Sanitas susţin că, pentru mai mult de jumătate dintre salariaţi, veniturile vor fi plafonate sau chiar vor scădea. (…)
Alte articole din Spot
În ziua 1563 de război Rusia a lansat un atac cu drone asupra (…)
[Spot] - 5/06/2026
Liverpool l-a numit oficial în postul de antrenor principal pe (…)
[Spot] - 5/06/2026
Președintele Nicușor Dan a reacționat vineri după explozia dronei (…)
[Spot] - 5/06/2026
Pericolul în Constanța nu a trecut. Este posibil să mai fie și (…)
[Spot] - 5/06/2026
Dinamo București a rămas fără antrenor, după despărțirea de Zeljko (…)
[Spot] - 5/06/2026
Parcurile și instalațiile solare existente în Europa au generat (…)
[Spot] - 5/06/2026
Selecționerul Gică Hagi a făcut public lotul pentru meciul amical (…)
[Spot] - 5/06/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY