Magnetico București, 8 iunie, află cum se adaptează organizațiile la noile realități din HR și Employer Branding
[Spot] 3/06/2026
Lideri în HR, experți în comunicare și decidenți de business participă, pe 8 iunie 2026, la o nouă ediție a proiectului „MAGNETICO. How to attract and retain talents improving employer branding and creating meaningful HR practices”, ce se va desfășura la București. Organizat de (…)
Alte articole din Spot
Kennedy Boateng a dat răspunsul final după ce a fost ofertat de (…)
[Spot] - 3/06/2026
Uniunea Europeană pregătește o amplă inițiativă pentru a-și reduce (…)
[Spot] - 3/06/2026
Sorana Cîrstea are un program aglomerat după ce a fost eliminată (…)
[Spot] - 3/06/2026
Gică Hagi a anunțat că a descoperit un nou atacant pentru echipa (…)
[Spot] - 3/06/2026
Federația Sanitas anunță reluarea protestelor împotriva (…)
[Spot] - 3/06/2026
Investitorii nu cer promisiuni, ci execuție, stabilitate și (…)
[Spot] - 3/06/2026
Pe 10 iunie 2026, „MAGNETICO. How to attract and retain talents (…)
[Spot] - 3/06/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY