Jordan Bardella vrea tehnologii de recunoașterea facială după violențele de la Paris: „Am pierdut controlul asupra țării”
[Gândul] 2/06/2026
Liderul naționalist Jordan Bardella a atras atenția într-un interviu pentru BFMTV că statul francez a pierdut „controlul” asupra țării. Politicianul francez în vârstă de 30 de ani, care vrea să candideze la alegerile prezidențiale de anul viitor, a vorbit la postul de televiziune după (…)
Alte articole din Gândul
În ultima perioadă, numele lui Eugen Tomac, actualmente consilier (…)
[Gândul] - 2/06/2026
Într-o ediție transmisă live de Gândul, Silviu Predoiu a adus o (…)
[Gândul] - 2/06/2026
Europarlamentarul Gabriela Firea a găzduit la Parlamentul European (…)
[Gândul] - 2/06/2026
O finanțare europeană de aproape 200 de milioane de euro din banii (…)
[Gândul] - 2/06/2026
Invitatul zilei este Gen (R) Virgil Bălăceanu, fost reprezentant (…)
[Gândul] - 2/06/2026
Italia a sărbătorit marți, 2 iunie, 80 de ani de la înființarea (…)
[Gândul] - 2/06/2026
Invitatul zilei este Toni Neacșu, fost membru CSM. Emisiunea poate (…)
[Gândul] - 2/06/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY