Sondaj Avangarde: Ce părere au românii despre un premier independent și un guvern tehnocrat și câți vor alegeri anticipate
[Ecopolitic] 1/06/2026
Un sondaj național realizat de Avangarde în perioada 22–31 mai 2026 arată că majoritatea românilor privesc cu scepticism ideea numirii unui premier independent și a formării unui guvern exclusiv din tehnocrați, însă susțin în proporție semnificativă organizarea alegerilor anticipate. (…)
Alte articole din Ecopolitic
Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere (…)
[Ecopolitic] - 1/06/2026
Cu ocazia Zilei Internaționale a Copilului, ASPA București a (…)
[Ecopolitic] - 1/06/2026
Peste două mii de bucureşteni au participat duminică la Parada (…)
[Ecopolitic] - 1/06/2026
Cântăreaţa canadiană Celine Dion, o vedetă a muzicii internaţionale, a
[Ecopolitic] - 1/06/2026
CNAIR anunţă luni lansarea concursului de idei şi creativitate (…)
[Ecopolitic] - 1/06/2026
Vlad Popescu Piedone, primarul Sectorului 5, face retrospectiva (…)
[Ecopolitic] - 1/06/2026
Temperatura maximă în Capitală se va situa în jurul valorilor de (…)
[Ecopolitic] - 1/06/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY