Casting la sediul lui Inter » Lui Chivu i-au fost oferite două vedete
[Gazeta Sporturilor] 1/06/2026
Agenții lui David Alaba (33 de ani) și Harry Maguire (32 de ani) au discutat cu șefii lui Inter - dezvăluie cotidianul italian La Gazzetta dello Sport. Înainte de a pleca în concediu, după eventul din sezonul recent încheiat, Cristi Chivu le-a precizat conducătorilor lui Inter că are (…)
Alte articole din Gazeta Sporturilor
James Milner (40 de ani), ultima dată jucător la Brighton, a (…)
[Gazeta Sporturilor] - 1/06/2026
Noul selecționer al echipei naționale a României, Gică Hagi (61 de (…)
[Gazeta Sporturilor] - 1/06/2026
Eugenie Bouchard (32 de ani), fostă numărul 5 mondială și (…)
[Gazeta Sporturilor] - 1/06/2026
MT Melsungen a învins-o pe THW Kiel, scor 24-23, și a câștigat EHF (…)
[Gazeta Sporturilor] - 1/06/2026
La 15 ani după ce emirul Qatarului, Tamim Bin Hamad Al Thani, a (…)
[Gazeta Sporturilor] - 1/06/2026
Pe 30 mai, Liverpool a anunțat demiterea antrenorului Arne Slot (…)
[Gazeta Sporturilor] - 1/06/2026
FC Voluntari - Hermannstadt închide, practic, stagiunea, diseară, (…)
[Gazeta Sporturilor] - 1/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY