Un german cu origine română, Octavian Ursu, a obținut al doilea mandat de primar într-un oraș din Germania
[Ştirile ProTv] 31/05/2026
Candidatul Uniunii Creştin Democrate (CDU), germanul de origine română Octavian Ursu, a obţinut al doilea mandat de primar în oraşul Gorlitz, din estul Germaniei.
Alte articole din Ştirile ProTv
Horoscop 1 iunie 2026, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO TV. (…)
[Ştirile ProTv] - 31/05/2026
Bulgaria urmează să fie plasată miercuri sub procedura de deficit (…)
[Ştirile ProTv] - 31/05/2026
Volodimir Zelenski a mulţumit, duminică seară, preşedintelui (…)
[Ştirile ProTv] - 31/05/2026
De la a bea shoturi de zeamă de murături până la a-și freca (…)
[Ştirile ProTv] - 31/05/2026
Ministerul Apărării transmite, duminică seară, detalii din (…)
[Ştirile ProTv] - 31/05/2026
Tradiționala pușculiță pentru economii există și astăzi, dar în (…)
[Ştirile ProTv] - 31/05/2026
Statele Unite sunt alături de România și condamnă „comportamentul (…)
[Ştirile ProTv] - 31/05/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY