Guvernul anunță ajutoare de urgență pentru familiile din Galați afectate de explozia provocată de drona rusească

[G4Media] 29/05/2026

Guvernul a anunțat vineri că familiile și persoanele din Galați ale căror locuințe au fost afectate de prăbușirea dronei din noaptea de 29 mai 2026 vor primi ajutoare financiare de urgență, potrivit unui comunicat. Decizia a fost luată în ședința Comitetului Național pentru Situații de (…)


    Trimite Email

Alte articole din G4Media

Președintele Dan anunță că a convenit cu Volodimir Zelenski ca România și Ucraina să accelereze co-producția de drone
Președintele Nicușor Dan a anunțat vineri că a discutat cu (…)
[G4Media] - 29/05/2026
Franța și Austria au convocat ambasadorii Rusiei după ce o dronă rusă a lovit un bloc din Galați
Reacțiile diplomatice internaționale au curs vineri după gravul (…)
[G4Media] - 29/05/2026
Târguri pentru copii, curse de rățuște și motociclete și multe concerte / Cum arată weekendul prelungit în țară
Weekendul prelungit aduce o agendă bogată în evenimente la nivel (…)
[G4Media] - 29/05/2026


[Toate articolele din: G4Media +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY