Fugarul Sebastian Ghiță îi cere Oanei Gheorghiu „60 de milioane de euro înapoi”. Replica vicepremierului: Urcați în primul avion și veniți acasă
[Spot] 28/05/2026
Vicepremierul interimar Oana Gheorghiu și omul de afaceri Sebastian Ghiță au avut miercuri un schimb dur de replici pe Facebook, după ce aceasta l-a acuzat că o atacă public pentru că ar fi fost „deranjate combinațiile” de la Autoritatea pentru Digitalizarea României. În replică, Ghiță (…)
Alte articole din Spot
Administrația președintelui Donald Trump promovează ideea (…)
[Spot] - 28/05/2026
În ziua 1555 de război aflăm că aproape 500.000 de soldați ruși au (…)
[Spot] - 28/05/2026
Președintele american Donald Trump analizează un acord preliminar (…)
[Spot] - 28/05/2026
Ministerul Apărării Naţionale a anunţat joi semnarea a patru (…)
[Spot] - 28/05/2026
Președintele României, Nicușor Dan, a sesizat Curtea Constituțională
[Spot] - 28/05/2026
Circulația rutieră pe Transalpina va fi redeschisă vineri, 29 mai, (…)
[Spot] - 28/05/2026
Primarul social-democrat al Buzăului, Constantin Toma, a declarat (…)
[Spot] - 28/05/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY