Robert Turcescu: „Plătim o jumătate de milion de euro pe lună ca să-și facă Harpalete intrare la Washington? Păi nu aveam parteneriat strategic cu SUA? Nu avem Minister de Exerne? Ambasadă și ambasador la Washington? Băi, ce e nebunia asta?”
[Ecopolitic] 26/05/2026
„POFTIM?! Plătim o jumătate de milion de euro pe lună ca să-și facă Harpalete intrare la Washington? Păi nu aveam parteneriat strategic cu SUA? Nu avem Minister de Exerne? Ambasadă și ambasador la Washington? Băi, ce e nebunia asta?”, scrie, pe Facebook, Robert Turcescu. “Administrația (…)
Alte articole din Ecopolitic
Adrian Vigheciu, președintele organizației PSD Sector 6 și (…)
[Ecopolitic] - 26/05/2026
Administrația Străzilor București desfășoară lucrări de refacere a (…)
[Ecopolitic] - 26/05/2026
„Aseară, acest caz al otrăvirii fostei ministre Doina Pană a fost (…)
[Ecopolitic] - 26/05/2026
„Bolojan a ieșit deja din politică și nu știe. S-a autocondamnat, (…)
[Ecopolitic] - 26/05/2026
Linia 32 tramvai București continuă să prezinte denivelări pe (…)
[Ecopolitic] - 26/05/2026
ASPA București organizează sâmbătă, 30 mai, un târg de adopții în (…)
[Ecopolitic] - 26/05/2026
„În Iran, conducerea e decapitată de lovituri externe și spune: (…)
[Ecopolitic] - 26/05/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY