Premierul Ungariei a decis să-și reducă salariul cu 50%. Cum își justifică gestul și ce îi așteaptă pe demnitari
[Adevarul] 24/05/2026
Noul premier al Ungariei, Péter Magyar, a anunțat că își va reduce salariul cu peste 50% și pregătește tăieri de venituri pentru miniștri, parlamentari, primari și șefi ai companiilor de stat.
Alte articole din Adevarul
O femeie din Austria a scăpat ca prin minune cu viață după ce (…)
[Adevarul] - 25/05/2026
Serviciul de Securitate al Ucrainei (SBU) a anunțat reținerea unui (…)
[Adevarul] - 25/05/2026
Abu Dhabi își intensifică planurile de dezvoltare turistică, în (…)
[Adevarul] - 25/05/2026
Analiștii și consultanții politici consideră că întărirea relației (…)
[Adevarul] - 25/05/2026
Un bărbat de 54 de ani din Vișeu de Sus a fost reținut de (…)
[Adevarul] - 25/05/2026
Un subofițer pompier din București a fost condamnat de Tribunalul (…)
[Adevarul] - 25/05/2026
Programul guvernului polonez de plafonare a prețurilor la (…)
[Adevarul] - 25/05/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY