Autoritatea de concurență a amendat cu aproape 1,6 milioane de lei administrația Portului Constanța
[Ecopolitic] 19/05/2026
Consiliul de Supraveghere din Domeniul Naval (CSDN) din cadrul Consiliului Concurenței a sancționat Compania Națională ‘Administrația Porturilor Maritime’ S.A. Constanța (CN APM SA) cu amendă în valoare de 1,595 milioane de lei, pentru că nu a respectat măsurile impuse în anul 2025 (…)
Alte articole din Ecopolitic
Nu credem că este momentul să reducem presiunea asupra Rusiei, a (…)
[Ecopolitic] - 20/05/2026
Fostul prim-ministru socialist spaniol Jose Luis Rodriguez (…)
[Ecopolitic] - 19/05/2026
Franţa şi Turcia sunt ţările din Consiliul Europei unde (…)
[Ecopolitic] - 19/05/2026
14 animale (7 câini și 7 pisici) au fost salvate dintr-un (…)
[Ecopolitic] - 19/05/2026
Primăria Sectorului 5, împreună cu Administrația Dezvoltare Urbană (…)
[Ecopolitic] - 19/05/2026
Președintele Consiliul Județean Ilfov, Hubert Thuma, a anunțat (…)
[Ecopolitic] - 19/05/2026
Ministerul Afacerilor Externe (MAE) a fost informat de către (…)
[Ecopolitic] - 19/05/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY